Dulap rack 10″ perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu ușă metalică, negru (flat pack)
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
259,28 lei Prețul inițial a fost: 259,28 lei.170,82 leiPrețul curent este: 170,82 lei. inclusiv TVA
10 în stoc
SKU: WF10-2309-00B
Categorie: Cabinete metalice
| Material | Metal |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Capacitate Rack | 9U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Negru |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Rack capacity | 9U |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Black |
| Package depth | 340 mm |
| Width | 280 mm |
| Package height | 70 mm |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Depth | 310 mm |
| Package width | 580 mm |
| Height | 469 mm |
| Weight | 6.85 kg |
| Size (imperial) | 25.4 cm (10) |
| Certification | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, IEC297-2:1982 |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 6U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 12U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.