Dulap rack de perete 19″, 4U, 600×450 mm, pentru asamblare, usa metalica, RAL9004, IP20, negru
Dulap rack de perete 19", 4U, 600×450 mm, pentru asamblare,
438,24 lei Prețul inițial a fost: 438,24 lei.268,43 leiPrețul curent este: 268,43 lei. inclusiv TVA
7 în stoc
SKU: WF01-6404-00B
Categorie: Cabinete metalice
| Material | Metal |
|---|---|
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Wall mounting kit | Yes |
| Rack capacity | 4U |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Forma: | Perete |
| Capacitate Rack | 4U |
| Front door key lock | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Rack rails | Yes |
| Latime | 600 mm |
| Inaltime | 4U |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Culoare: | Negru |
| Product colour | Black |
| Depth | 450 mm |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Width | 600 mm |
| Weight | 13 kg |
| Side panel key lock | Yes |
| Height | 290.1 mm |
| Adacime | 450 mm |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 4U, 600×450 mm, pentru asamblare,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.