Dulap rack de perete 19″, 6U, 600×450 mm, usa din sticla, gri, V2
Dulap rack de perete 19", 6U, 600×450 mm, usa din
537,88 lei Prețul inițial a fost: 537,88 lei.323,34 leiPrețul curent este: 323,34 lei. inclusiv TVA
7 în stoc
SKU: WF01-6406-10S
Categorie: Cabinete metalice
| Rack capacity | 6U |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Capacitate Rack | 6U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Gri |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Protectie cabinet | N/A |
| Product colour | Grey |
| Material | Glass, Steel |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 6U, 600×450 mm, usa din” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu




Recenzii
Nu există recenzii până acum.