Dulap rack de perete 19″, 6U, 600×600 mm, usa metalica, gri,
Dulap rack de perete 19", 6U, 600×600 mm, usa metalica,
590,76 lei Prețul inițial a fost: 590,76 lei.362,99 leiPrețul curent este: 362,99 lei. inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: WF01-6606-00S
Categorie: Cabinete metalice
| Screws included | Yes |
|---|---|
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Wall mounting kit | Yes |
| Rack capacity | 6U |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Capacitate Rack | 6U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Gri |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Rack rails | Yes |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Grey |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Depth | 600 mm |
| Width | 600 mm |
| Height | 379 mm |
| Weight | 20.3 kg |
| Rack rail thickness | 1.5 mm |
| Front door construction | Metal |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 6U, 600×600 mm, usa metalica,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.