Dulap rack de perete 19″, 6U+3U, 540×200 mm, profil redus, gri, asamblat
Dulap rack de perete 19", 6U+3U, 540×200 mm, profil redus,
358,92 lei Prețul inițial a fost: 358,92 lei.246,05 leiPrețul curent este: 246,05 lei. inclusiv TVA
3 în stoc
SKU: WAF1-5203-06-00S
Categorie: Cabinete metalice
| Quick installation guide | Yes |
|---|---|
| Key lock | Yes |
| Screws included | Yes |
| Rack capacity | 6U |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Capacitate Rack | 6U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Gri |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Front door key lock | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Rack rails | Yes |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Grey |
| Depth | 200 mm |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Height | 540 mm |
| Weight | 11 kg |
| Width | 540 mm |
| Front door construction | Metal |
| Door opening angle | 220° |
| Certification | ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2:1982, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI |
| Mounting depth (max) | 14.3 cm |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 6U+3U, 540×200 mm, profil redus,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 12U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.