Dulap rack de perete 19″, 9U, 600×450 mm, usa din sticla, negru, V2
Dulap rack de perete 19", 9U, 600×450 mm, usa din
618,21 lei Prețul inițial a fost: 618,21 lei.427,05 leiPrețul curent este: 427,05 lei. inclusiv TVA
8 în stoc
SKU: WF01-6409-10B
Categorie: Cabinete metalice
| Cooling type | Active |
|---|---|
| Key lock | Yes |
| Material | Steel, Tempered glass |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Capacitate Rack | 9U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Negru |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Rack capacity | 9U |
| Side panels included | Yes |
| Front door key lock | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Black |
| Weight | 1.8 kg |
| Depth | 450 mm |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Width | 600 mm |
| Front door construction | Tempered glass |
| Side panel key lock | Yes |
| Height | 512.4 mm |
| Back door construction | Metal |
| Side panel construction | Metal |
| Inner width | 45 cm |
| Inner depth | 38 cm |
| Inner height | 50.4 cm |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 9U, 600×450 mm, usa din” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 12U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 6U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu




Recenzii
Nu există recenzii până acum.