Geanta laptopuri Trust Bologna Eco pentru laptopuri de max 16 inch(40cm), greutate 430 grame, verde
Geanta laptopuri Trust Bologna Eco 16", verde
127,09 lei Prețul inițial a fost: 127,09 lei.98,62 leiPrețul curent este: 98,62 lei. inclusiv TVA
7 în stoc
SKU: TR-24450
Categorie: Genti laptop
| Protection features | Shock resistant |
|---|---|
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Number of compartments | 2 |
| Front pocket | Yes |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Recommended weight | 2.5 kg |
| Case type | Briefcase |
| Recycled materials used for making | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Product main colour | Green |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 375 x 4 x 260 mm |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Verde |
| Material | Alte materiale |
| Material reciclat: | Da |
| Shoulder strap | Yes |
| Weight | 430 g |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 410 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 20 mm |
| Width | 290 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Geanta laptopuri Trust Bologna Eco 16", verde” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Genti laptop
Reduceri!
Reduceri!
Genti laptop
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!










Recenzii
Nu există recenzii până acum.