Rucsac laptop Trust Lisboa pentru laptop-uri cu diagonala de 16″, material POM, RPET Polyester, RPET twill polyester, volum 23 L, negru
Rucsac laptop Trust Lisboa pentru laptop-uri cu diagonala de 16",
220,63 lei Prețul inițial a fost: 220,63 lei.170,82 leiPrețul curent este: 170,82 lei. inclusiv TVA
5 în stoc
SKU: TR-25244
Categorie: Genti laptop
| Made with recycled materials | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Backpack |
| Number of compartments | 3 |
| Rain cover | No |
| Volume | 23 L |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Material | Alte materiale |
| Material reciclat: | Da |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 460 mm |
| Width | 165 mm |
| Shoulder strap | No |
| Height | 300 mm |
| Weight | 768 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rucsac laptop Trust Lisboa pentru laptop-uri cu diagonala de 16",” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Genti laptop
Reduceri!
Reduceri!
Genti laptop
Reduceri!










Recenzii
Nu există recenzii până acum.