Rucsac laptop Trust Travel, dimensiune maxima laptop 17″, 15 compartimente, material RPET, volum 25 L, negru
Rucsac laptop Trust Travel, dimensiune maxima laptop 17", 15 compartimente,
380,28 lei Prețul inițial a fost: 380,28 lei.298,93 leiPrețul curent este: 298,93 lei. inclusiv TVA
7 în stoc
SKU: TR-25669
Categorie: Genti laptop
| Bag-Type | Backpack |
|---|---|
| Protection features | Waterproof |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Backpack |
| Product main colour | Grey |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17) |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Volume | 25 L |
| Bag-Size | 16.x" |
| Shoulder strap | Yes |
| Width | 300 mm |
| Weight | 1.02 kg |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 140 mm |
| Height | 470 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rucsac laptop Trust Travel, dimensiune maxima laptop 17", 15 compartimente,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!




Recenzii
Nu există recenzii până acum.