Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14IPH11, 14″ WUXGA (1920×1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, DisplayHDR™ True Black 500, Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 49 TOPS, video Integrated Intel® Graphics, RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, microSD Card Reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 2x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader, No Power Adapter, Baterie I ntegrated 60Wh, Backlit, English, Breeze Moss, Greutate 1.37 kg, Dimensiuni 313.4 x 222 x 16.9 mm, 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Laptop Consumer Lenovo IdeaPad Slim 5 14IPH11, cu procesor Intel
8.518,80 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
| Culoare: | Verde |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | 1, Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Conectivitate: | Wi-Fi 7 |
| Cititor Card | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| USB 3.1 | Da |
| Tip display: | OLED |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala display | 14 – 14.9 inch, 14 inch, 14 inches |
| Greutate | 1.37 kg, Sub 1.5 kg |
| Capacitate stocare | 1 TB, 1TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Frecventa | 5600 MHZ |
| Sistem de operare | Fără OS, Fara sistem de operare |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| Bluetooth | 5.4, Da |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Boxe | 2-way |
| Putere boxe | 2x 2W |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Format | WUXGA |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Layout tastatura | English |
| Luminozitate | 400 nits, 400 nt |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Multimedia | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Placa video | Intel Graphics |
| Cip AI integrat | Da |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Tehnologii Audio | Dolby Audio |
| Camera Web | FHD 1080p, Full HD |
| Microfon integrat | Da, dual array |
| Audio | High Definition (HD) Audio |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Tehnologie: | OLED backlight Glossy |
| Retea | Nu |
| DisplayPort | 2 (via USB-C port), Da |
| Functii camera Web | IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| USB-C | 2x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 |
| Dimensiuni | 313.4 x 222 x 16.9 mm |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Card Reader | microSD |
| Putere | 60 Wh |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa procesor | 2.30 GHz, 4.7 GHz |
| Model Procesor | 355 |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Nucleu | Panther Lake |
| NPU TOPS | 49 TOPS |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 Seria 3 |
| Rezolutie display | 1920×1200 pixeli |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 500 |
| USB 3.0 | 2 (1 always on) |
| Alimentator | ! Fara alimentator inclus |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.