MacBook Pro 14.2″/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural Engine 16-core)/64GB/2TB – Silver – NANO TEXTURE DISPLAY – RO Layout KB – 96W ADAPTER – 2026 (CTO from MGDP4RO/A)
MacBook Pro 14.2"/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural
23.392,64 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: Z1MJ002B2
Categorie: Laptopuri
| HDMI | Da |
|---|---|
| Touchscreen | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Conectivitate: | Wi-Fi 7 |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display: | Retina |
| Sistem de operare | macOS |
| Producator Procesor | Apple |
| Rezolutie | 3024 x 1964 |
| Greutate | N/A |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru: | Business |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Diagonala display | 14.2 inches |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Frecventa procesor | 3.8 GHz |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Tip procesor | Apple M5 Pro |
| Model Procesor | M5Pro |
| Serie placa video | M5 Pro |
| Model placa video dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 20-core integrat |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „MacBook Pro 14.2"/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!




Recenzii
Nu există recenzii până acum.