Apple Watch 40mm Dark Gray Sport Loop
Apple Watch 40mm Dark Gray Sport Loop
267,41 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: MFFA4ZM/A
Categorie: Bratari fitness
| Buckle colour | Black |
|---|---|
| Wrist size range | 130 – 200 mm |
| Band size | One Size |
| Dimensiune | One Size |
| Culoare: | Gri |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Material | Nylon, Recycled polyester, Spandex |
| Compatibility | Apple Watch 38/40/41mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 40 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 54 g |
| Product colour | Dark Grey |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Apple Watch 40mm Dark Gray Sport Loop” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Bratari fitness
Reduceri!
Reduceri!
Bratari fitness
Reduceri!
Bratari fitness
Apple Watch 49mm Anchor Blue Ocean Band – Black Titanium Finish
Reduceri!
Reduceri!
Bratari fitness
Reduceri!




Recenzii
Nu există recenzii până acum.