Apple Watch 49mm Terra Cotta Alpine Loop – Medium – Black Titanium Finish
Apple Watch 49mm Terra Cotta Alpine Loop – Medium – Black Titanium
533,82 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: MG9E4ZM/A
Categorie: Bratari fitness
| Band size | M |
|---|---|
| Dimensiune | M |
| Culoare: | Alte culori |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Compatibility | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Clasp type | Hook-and-loop clasp |
| Wrist size range | 145 – 190 mm |
| Material | Titanium, Polyester, Spandex |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Brown |
| Package width | 115 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 211 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 66 g |
| Product type | Band |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Apple Watch 49mm Terra Cotta Alpine Loop – Medium – Black Titanium” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Bratari fitness
Reduceri!
Reduceri!
Bratari fitness
Reduceri!
Bratari fitness




Recenzii
Nu există recenzii până acum.