Camera web Logitech Brio UHD Pro, 13 MP, rezolutie multipla: 4K/30fps (pana la 4096 x 2160 px); 1080p/30 sau 60 fps (pana la 1920 x 1080 px); 720p/30,60 sau 90 fps (pana la 1280 x 720 px), microfon incorporat, raza de acoperire pana la 1.22m, dFoV: 90°/78°/65°, zoom digital 5x, interfata USB-A (cablu 2.2m), cu clips de montare potrivit pt laptop- uri, LCD sau monitoare, negru
Camera web Logitech Brio 4K
1.198,81 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: 960-001106
Categorie: Camere Web
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
|---|---|
| Number of microphones | 2 |
| Auto focus | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Inregistrare Video | 4096 x 2160 pixeli |
| Videoconferinta | Nu |
| Interfata | USB-A |
| Telecomanda | Nu |
| Zoom capability | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Face tracking | Yes |
| Supported video modes | 720p, 1080p, 2160p |
| Diagonal field of view | 90° |
| Adjustable field of view | Yes |
| Field of view modes quantity | 3 |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mounting type | Clip/Stand |
| Lens material | Glass |
| Tripod thread | 1/4 |
| Weight (with stand) | 107 g |
| Clamp dimensions (W x D x H) | 36 x 63 x 19 mm |
| LCD clamp | Yes |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone pick-up range | 1.22 m |
| Master (outer) case width | 149 mm |
| Master (outer) case length | 338 mm |
| Master (outer) case height | 153 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.67 kg |
| Rezolutie video | 4K |
| Microfon | Da |
| Rezolutie | Mai mare de 9MP |
| Tripod mounting supported | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Height | 27 mm |
| Built-in flash | No |
| Quantity | 1 |
| Cable length | 2.2 m |
| Package height | 136 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 136 mm |
| Width | 102 mm |
| Depth | 27 mm |
| Maximum video resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Weight | 63 g |
| Megapixel (approx.) | 13 MP |
| Maximum frame rate | 90 fps |
| Resolution at capture speed | 1280×720@30fps, 1280×720@60fps, 1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps |
| Package weight | 368.8 g |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Camera web Logitech Brio 4K” Anulează răspunsul
Produse similare
550,08 lei inclusiv TVA
348,76 lei inclusiv TVA
383,33 lei inclusiv TVA
131,15 lei inclusiv TVA
2.329,49 lei inclusiv TVA
126,07 lei inclusiv TVA










Recenzii
Nu există recenzii până acum.