Carcasa 1STPLAYER UV6 Cube Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 4, Drive Bays: 2×3.5″HDD 3×2.5″SSD, Ventilatoare Suportate: 9(spate: 1x120mm, fata: 2x120mm, sus: 3x120mm, jos: 3x120mm), Ventilatoare Incluse: 6(fata: 2x120mm, jos: 3x120mm, spate: 1x120mm) Format Placa De Baza Suportat: Micro-ATX, ITX, Lungime Maxima Placa Video: 400mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 157mm
Carcasa 1stPLAYER® Gaming UV6-bk, Micro-ATX, 6 ventilatoare aRGB infinity efect
347,74 lei inclusiv TVA
10 în stoc
SKU: UV6 BLACK
Categorie: Carcase
| Culoare: | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Recomandat Gaming | Da |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Permite Wire Management | Da |
| Permite Asamblare | Gold |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Bays Intern 3.5 inch | 2 |
| Ventilatoare incluse | 0 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 9 |
| Tip carcasa | CubeTower |
| Inaltime cooler CPU | 157 mm (Max) |
| Sloturi Expansiune | x4 |
| Lungime video GPU | 400 mm (Max) |
| Bays Intern 2.5 inch | 3 |
| Suport radiator | Tavan – 1 x 360mm |
| Dimensiuni | 377 x 453 x 280 mm |
| Greutate | 5.48 kg |
| Fata | 3 x 120 mm |
| Spate | 1 x 120 mm |
| Podea | 3 x 120 mm |
| Lateral | 2 x 120 mm |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Carcasa 1stPLAYER® Gaming UV6-bk, Micro-ATX, 6 ventilatoare aRGB infinity efect” Anulează răspunsul
Produse similare
2.642,68 lei inclusiv TVA
2.642,68 lei inclusiv TVA
524,67 lei inclusiv TVA
562,29 lei inclusiv TVA
435,19 lei inclusiv TVA














Recenzii
Nu există recenzii până acum.