Carcasa 1STPLAYER MI7-A Mid Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 7, Drive Bays: 1×3.5″HDD 2×2.5″SSD, Ventilatoare Suportate: 5 (spate: 1x120mm, sus: 2x120mm, jos: 2x120mm), Ventilatoare Incluse: 1 (spate: 1x120mm), Format Placa De Baza Suportat: ATX, Micro-ATX, ITX, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 185mm, Lungime Maxima Placa Video: 360mm
Carcasa 1STPLAYER MI7-A Mid Tower ARGB NEGRU
168,78 lei inclusiv TVA
11 în stoc
SKU: MI7-A BLACK
Categorie: Carcase
| Culoare: | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Greutate | 5.20 kg |
| Recomandat Gaming | Da |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Placi baza compatibile | ATX, mATX, mITX |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Ventilatoare incluse | 1 |
| Bays Intern 2.5 inch | 2 |
| Sloturi Expansiune | 7 |
| Spate | 1 x 120 mm LED ARGB |
| Tavan | 2 x 120 mm |
| Bays Intern 3.5 inch | 1 |
| Iluminare LED | Da, ARGB |
| Podea | 2 x 120 mm |
| Geam lateral | Da |
| Inaltime cooler CPU | 185 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 360 mm (Max) |
| Suport radiator | Fata – 1 x 240mm |
| Dimensiuni | 373 x 235 x 442 mm |
| Ventilatoare maxim compatibile | 5 |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Carcasa 1STPLAYER MI7-A Mid Tower ARGB NEGRU” Anulează răspunsul
Produse similare
2.642,68 lei inclusiv TVA
2.727,06 lei inclusiv TVA
436,21 lei inclusiv TVA
2.642,68 lei inclusiv TVA
636,51 lei inclusiv TVA














Recenzii
Nu există recenzii până acum.