Carcasa DEEPCOOL MATREXX 30 Mini Tower NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 4, Drive Bays: 3×3.5″ 2×2.5″, Ventilatoare Suportate: 2 (fata: 1x120mm, spate:1x120mm), Ventilatoare Incluse: 1 (spate(1x120mm) Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, Lungime Maxima Placa Video: 250mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 151mm
Carcasa DEEPCOOL MATREXX 30 Mini Tower NEGRU
132,18 lei inclusiv TVA
2 în stoc
SKU: DP-MATX-MATREXX30
Categorie: Carcase
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| Number of expansion slots | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Audio output | Yes |
| On/off button | Yes |
| Number of 5.25 bays | 1 |
| Cable management | Yes |
| Audio input | Yes |
| Power supply location | Top |
| Reset button | Yes |
| Form factor | Mini Tower |
| Tip carcasa | Mini Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Nu |
| Recomandata pentru Gaming | Nu |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Power supply included | No |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Number of 2.5 bays | 2 |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Number of 3.5 bays | 3 |
| Supported motherboard form factors | micro ATX, Mini-ITX |
| Front fans diameters supported | 120 mm |
| Number of front fans supported (max) | 1 |
| Suitable for | Home/Office |
| Maximum PSU length | 17 cm |
| Number of internal 3.5 bays | 3 |
| Supported power supply form factors | ATX, PS2 |
| Material thickness | 0.5 mm |
| Material | ABS synthetics, Steel, Tempered glass |
| Maximum CPU cooler height | 15.1 cm |
| Maximum graphics card length | 25 cm |
| Cable management clearance | 1.48 cm |
| Case-Fan | Yes |
| Included-PSU | No |
| Case-Format | micro-ATX |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Package width | 240 mm |
| Package depth | 415 mm |
| Width | 193 mm |
| Depth | 405.8 mm |
| Height | 378.2 mm |
| Package weight | 4.33 kg |
| Package height | 46.5 mm |
| Weight | 36.2 kg |
| Producator | DEEPCOOL |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Carcasa DEEPCOOL MATREXX 30 Mini Tower NEGRU” Anulează răspunsul
Produse similare
466,71 lei inclusiv TVA
508,39 lei inclusiv TVA
617,20 lei inclusiv TVA
2.557,26 lei inclusiv TVA
2.557,26 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.