Carcasa DEEPCOOL MATREXX 55 MESH Mid Tower NEGRU, Tempered Glass, Drive Bays: 2×3.5″ 2×2.5″, Ventilatoare Suportate: 6 (spate: 1x120mm, fata: 3x120mm sau 2x140mm, sus: 2x120mm sau 2x140mm), Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, Lungime Maxima Placa Video: 380mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 160mm
Carcasa DEEPCOOL MATREXX 55 MESH Mid Tower NEGRU
332,48 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: MATREXX55-MESH-ZJ
Categorie: Carcase
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Audio output | Yes |
| On/off button | Yes |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Cable management | Yes |
| Audio input | Yes |
| Reset button | Yes |
| Tip carcasa | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Supported motherboard form factors | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Number of 2.5 bays | 4 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Anti-dust filter | Yes |
| Power supply included | No |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Top fans diameters supported | 120,140 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Power supply location | Bottom |
| Front fans diameters supported | 120,140 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Suitable for | Gaming |
| Top radiator sizes supported | 120,140,240,280 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Front radiator sizes supported | 120,140,240,280,360 mm |
| Maximum graphics card length | 37 cm |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC, Tempered glass |
| Supported power supply form factors | ATX, PS2 |
| Cable management clearance | 2.3 cm |
| Tempered glass panel thickness | 4 mm |
| Case-Fan | Yes |
| Case-Format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX |
| Product colour | Black |
| Width | 210 mm |
| Height | 478 mm |
| Weight | 6.59 kg |
| Depth | 435 mm |
| Package width | 277 mm |
| Package depth | 523 mm |
| Package height | 514 mm |
| Package weight | 7.6 kg |
| Producator | DEEPCOOL |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Carcasa DEEPCOOL MATREXX 55 MESH Mid Tower NEGRU” Anulează răspunsul
Produse similare
508,39 lei inclusiv TVA
2.679,28 lei inclusiv TVA
428,06 lei inclusiv TVA
2.557,26 lei inclusiv TVA
545,00 lei inclusiv TVA














Recenzii
Nu există recenzii până acum.