Cooler 1STPLAYER THUNDERSTORM TS2 360 BLACK
Cooler 1STPLAYER THUNDERSTORM TS2 360 BLACK
224,71 lei inclusiv TVA
8 în stoc
SKU: TS2 360 BLACK
Categorie: Coolere Procesor
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Fan diameter | 12 cm |
| Bearing type | Hydraulic |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| LED voltage | 5 V |
| Fan voltage | 12 V |
| Tip | Lichid |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Nu |
| Numar coolere: | 3 |
| Suitable location | Processor |
| Maximum airflow | 75.61 cfm |
| Maximum air pressure | 2.2 mmH2O |
| Fan noise level (max) | 36.5 dB |
| Pump noise level | 30 dB |
| Pump connector | 3-pin |
| Pump motor speed (max) | 2500 RPM |
| Pump power consumption | 3.6 W |
| Pump voltage | 12 V |
| Pump current | 0.3 mA |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Pump width | 7.4 cm |
| Pump depth | 8.92 cm |
| Pump height | 5.18 cm |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator width | 39.7 cm |
| Tube length | 38 cm |
| Fan power consumption | 10 W |
| Fan current | 0.84 A |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (min) | 600 RPM |
| Rotational speed (max) | 1800 RPM |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 0 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cooler 1STPLAYER THUNDERSTORM TS2 360 BLACK” Anulează răspunsul
Produse similare
405,70 lei inclusiv TVA
391,46 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
1.468,26 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
937,48 lei inclusiv TVA
272,49 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
675,14 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
958,84 lei inclusiv TVA



Recenzii
Nu există recenzii până acum.