Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 420 RX RGB AIO Liquid NEGRU, marime radiator 452mm, 3 ventilatoare ARGB, Viteza ventilatoare 300-1700 RPM +/- 10%, Suport AMD: AM4/AM5, suport INTEL: LGA 1851/1700, Airflow: 17.9-94.7 CFM
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 420 RX RGB AIO
1.396,06 lei inclusiv TVA
1 în stoc
SKU: CW-9061019-WW
Categorie: Coolere Procesor
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 14 cm |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Illumination LED | Yes |
| Minimum airflow (imperial) | 17.9 cfm |
| Maximum airflow | 94.7 cfm |
| Tip | Lichid |
| Diametru: | 14 cm |
| Iluminare | Da |
| Numar coolere: | 3 |
| Suitable location | Processor |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator depth | 14 cm |
| Tube length | 45 cm |
| Base plate material | Copper |
| Radiator width | 45.7 cm |
| Minimum air pressure | 0.15 mmH2O |
| Supported processor sockets | LGA 1700, LGA 1851, Socket AM4, Socket AM5 |
| Maximum air pressure | 3.75 mmH2O |
| Number of LEDs | 20 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 137 mm |
| Package type | Box |
| Rotational speed (min) | 300 RPM |
| Warranty period | 6 year(s) |
| Rotational speed (max) | 1700 RPM |
| Height | 14.5 mm |
| Weight | 2.92 kg |
| Depth | 452 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 72 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 420 RX RGB AIO” Anulează răspunsul
Produse similare
Coolere Procesor
1.469,28 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
61,00 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
676,17 lei inclusiv TVA
391,46 lei inclusiv TVA
474,84 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
938,50 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
1.382,85 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.