Cooler Procesor CORSAIR NAUTILUS 360 RS ARGB NEGRU, dimensiune radiator 396x125x125mm, 3 ventilatoare ARGB, viteza ventilatoare: 1700RPM +/- 10% Suport AMD: AM4/AM5, suport INTEL: LGA 1700/1851, Airflow: 94.87 CFM, Nivel de zgomot: 33.2 dBA
Cooler Procesor CORSAIR NAUTILUS 360 RS ARGB NEGRU
676,17 lei inclusiv TVA
1 în stoc
SKU: CW-9060093-WW
Categorie: Coolere Procesor
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Fan controller | Yes |
| Tip | Lichid |
| Diametru: | N/A |
| Iluminare | Da |
| Numar coolere: | 3 |
| Suitable location | Processor |
| Radiator material | Aluminum |
| Base plate material | Copper |
| Supported processor sockets | LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| Noise level (high speed) | 33.2 dB |
| Maximum airflow | 94.87 cfm |
| Maximum air pressure | 3.91 mmH2O |
| Radiator width | 36 cm |
| Product colour | Black |
| Height | 125 mm |
| Width | 125 mm |
| Rotational speed (max) | 1700 RPM |
| Depth | 396 mm |
| Weight | 2.35 kg |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cooler Procesor CORSAIR NAUTILUS 360 RS ARGB NEGRU” Anulează răspunsul
Produse similare
272,49 lei inclusiv TVA
235,89 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
938,50 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
1.403,19 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
921,22 lei inclusiv TVA
Coolere Procesor
937,48 lei inclusiv TVA
391,46 lei inclusiv TVA














Recenzii
Nu există recenzii până acum.