Western Digital Red Pro . HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5″, Interface: Serial ATA
HDD intern WD Red Pro 24TB 3.5" 7200 RPM 512
5.205,02 lei inclusiv TVA
5 în stoc
SKU: WD240KFGX
Categorie: Hard Diskuri Nas
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
|---|---|
| 24/7 operation | Yes |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| HDD capacity | 24 TB |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | NAS |
| Power consumption (read) | 6.4 W |
| Power consumption (write) | 6.4 W |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 512 MB |
| Capacitate HDD Nas | 24 TB |
| HDD size | 3.5 |
| Interfata | SATA |
| Tip | HDD SATA |
| Viteza rotatie HDD server | 7200 rpm |
| Hot-swap | Nu |
| Buffer HDD server | 512 MB |
| Capacitate HDD | Peste 21TB |
| HDD average transfer rate | 287 MB/s |
| Power consumption (idle) | 3.9 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 670 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| Certification | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD intern WD Red Pro 24TB 3.5" 7200 RPM 512” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
2.466,77 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
4.736,28 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.215,61 lei inclusiv TVA



Recenzii
Nu există recenzii până acum.