Dell Pro Max 16 (MC16250), 16″ FHD+ LCD with 400 nits, Non-touch, FHD HDR IR Camera, Microphone, WLAN, Palmrest with Finger Print Reader + Smart Card + Control Vault 3+, FHD+IR Camera, HDR, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel Core Ultra 9 285H, vPro Enterprise (24MB, 16 cores, 16 threads, up to 5.40 GHz Turbo, 45W), Intel(R) Arc(TM) Pro GPU, 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, SoDIMM, Dual Channel, non-ECC, 512GB M.2 2230 Gen4 PCIe NVMe SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 wireless card, Intel BE201 WLAN Driver, 100W AC adapter, USB Type C, 4 cell, 64Whr, ExpressCharge(TM) Capable, standard battery, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, Audio port: 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, 1 x optional smart-card reader slot, Power-adapter port: Supported via two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, SIM-card slot: 1 x optional nano-SIM card slot, Internal slots: M.2: 2 x M.2 Key- M (2230/2280) slot for solid-state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 3042 slot for WWAN card, Memory slots: 2 x SoDIMM/CSoDIMM slots, Memory type: DDR5, Weight: Minimum: 2.10 kg (4.65 lb), Windows 11 Pro, 3y Basic Onsite Service Warranty
Laptop Business Dell Pro Max 16, cu procesor Intel Core
13.427,94 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: DLMC1625U932512ARCWP
Categorie: Laptopuri
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Touchscreen | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| NB-CPU | ULTRA 9 |
| Tip display: | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Producator Procesor | Intel |
| Luminozitate | 400 nt |
| Conectivitate: | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Conectivitate celulara | 5G |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 9 |
| USB Type-C | Da |
| Producator placa video | Intel |
| Tip placa video | Dedicata |
| Destinat pentru: | Business |
| Diagonala display | 16 – 16.9 inch |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| Model Procesor | 285H |
| Frecventa procesor | 5.4 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | N/A |
| Memorie Placa video: | 16GB |
| Model placa video integrata | Arc Graphics |
| Model placa video dedicata | Intel Arc Pro |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Laptop Business Dell Pro Max 16, cu procesor Intel Core” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!



















Recenzii
Nu există recenzii până acum.