CR DDR4 16GB 3200 VENGEANCE LPX WH
CR DDR4 16GB 3200 VENGEANCE LPX WH
767,68 lei inclusiv TVA
3 în stoc
SKU: CMK16GX4M2E3200C16W
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC/Server |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| SPD latency | 15 |
| SPD voltage | 1.2 V |
| SPD speed | 2133 MHz |
| DRAM-Type | DDR4 |
| DRAM-Capacity | 16GB |
| DRAM-Frequency | 3200MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Country of origin | Taiwan |
| Compatible products | Intel 100 Series,Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel 400 Series,Intel 500 Series,Intel X299 |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „CR DDR4 16GB 3200 VENGEANCE LPX WH” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
700,57 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
1.866,85 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
953,76 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
2.875,52 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
2.909,07 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
1.409,29 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
1.750,93 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL40 1.25V Fury Beast
2.346,78 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.