Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 128GB, 3200MHz, CL16, 1.35V, Kit of 4
Memorie RAM Kingston DDR4 128GB 3200Mhz CL16 1.35 Fury Beast
27.531,05 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: KF432C16BBK4/128
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Radiator RAM | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Iluminare | Nu |
| Capacitate memorie RAM | 128GB |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Component for | PC/Server |
| Tip | DDR4 |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Kit quad channel | Da |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Capacitate | 128 GB |
| Internal memory | 128 GB |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 32 GB |
| Master (outer) case gross weight | 2.13 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Height | 34 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Package height | 171.5 mm |
| Package width | 95.3 mm |
| Width | 7.1 mm |
| Depth | 113.4 mm |
| Weight | 144.2 g |
| Package depth | 25.4 mm |
| Package weight | 191.9 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR4 128GB 3200Mhz CL16 1.35 Fury Beast” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
2.294,92 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
1.232,36 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
2.916,20 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
1.413,35 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL18 1.35V Fury Beast
1.915,65 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
701,58 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
3.054,48 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel
1.449,96 lei inclusiv TVA






Recenzii
Nu există recenzii până acum.