MEMORIE KINGSTON FURY 16GB Beast DDR5 5200MHz CL36 KIT
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL36 1.25V Dual Channel
2.747,40 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Latenta | 36 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| _Frecvența memorie RAM | 5200MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Row active time | 32 ns |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Backlight | No |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.75 kg |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Memory clock speed | 2600 MHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package width | 95.2 mm |
| Width | 6.62 mm |
| Weight | 66.08 g |
| Package weight | 101.72 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL36 1.25V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop






Recenzii
Nu există recenzii până acum.