Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 Dual Channel Kit 1.25V Fury Beast Black RGB XMP
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 Dual Channel Kit
1.566,89 lei inclusiv TVA
5 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit | Da |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Row active time | 32 ns |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Master (outer) case width | 181.6 mm |
| Master (outer) case height | 147.3 mm |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 5200MHZ |
| DRAM-Capacity | 16GB |
| Master (outer) case gross weight | 2.19 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Height | 42.2 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package width | 121.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Width | 7.11 mm |
| Weight | 83.96 g |
| Package weight | 133.11 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 Dual Channel Kit” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL18 1.35V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL16 1.35V Dual ChannelKit
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5600Mhz CL46 1.1V Non-ECC ValueRAM



Recenzii
Nu există recenzii până acum.