Kingston Technology FURY Beast . Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 40
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL 40 1.25V Fury
2.695,54 lei inclusiv TVA
5 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| Internal memory | 32 GB |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Capacitate | 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Backlight | No |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case width | 196.8 mm |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Master (outer) case gross weight | 15 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.4 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package weight | 54.1 g |
| Height | 34.9 mm |
| Width | 66 mm |
| Package width | 572 mm |
| Weight | 16.2 g |
| Package height | 171.6 mm |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL 40 1.25V Fury” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL16 1.35V Dual ChannelKit
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5600Mhz CL40 1.25V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL40 1.25V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL17 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5600Mhz CL46 1.1V Non-ECC ValueRAM



Recenzii
Nu există recenzii până acum.