Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL40 Dual Channel Kit 1.25V Fury Beast
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel
2.606,06 lei inclusiv TVA
3 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| _Latenta | 40 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 5200MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row active time | 32 ns |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.75 kg |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Memory clock speed | 2600 MHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package width | 95.2 mm |
| Width | 6.62 mm |
| Package weight | 101.72 g |
| Weight | 67.48 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 6000Mhz CL36 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600MHz CL18 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V Dual Channel




Recenzii
Nu există recenzii până acum.