Kingston Technology FURY Beast . Component for: PC, Internal memory: 64 GB, Memory layout (modules x size): 4 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 40, Product colour: White
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL 40 1.35V Fury
5.469,39 lei inclusiv TVA
3 în stoc
SKU: KF560C40BWK4-64
Categorie: Memorii RAM Desktop
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
|---|---|
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Kit quad channel | Da |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL 40 1.35V Fury” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
1.755,00 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3600MHz CL16 1.35V Dual ChannelKit
1.399,11 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
1.413,35 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5600Mhz CL46 1.1V Non-ECC ValueRAM
1.201,86 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
1.315,74 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
2.916,20 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600MHz CL18 1.35V Dual Channel
1.994,96 lei inclusiv TVA
Memorii RAM Desktop
701,58 lei inclusiv TVA



Recenzii
Nu există recenzii până acum.