Memorie KINGSTON 64GB DDR5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit FURY Beast RGB
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 Dual Channel Kit
5.670,73 lei inclusiv TVA
5 în stoc
| ECC | Yes |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Iluminare | Da |
| _Latenta | 30 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 64 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 6000MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Latenta | 29 – 32 CL |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| CAS latency | 30 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Master (outer) case width | 181.6 mm |
| Master (outer) case height | 147.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.19 kg |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package width | 121.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Width | 7.66 mm |
| Package weight | 133.11 g |
| Height | 44 mm |
| Weight | 86.44 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 Dual Channel Kit” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL40 1.25V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6000Mhz CL30 1.4V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel



Recenzii
Nu există recenzii până acum.