Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1.35V
Memorie RAM Kingston DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V
4.720,00 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| _Latenta | 16 CL |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Lead plating | Gold |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Memory ranking | 2 |
| Master (outer) case width | 181.6 mm |
| Master (outer) case height | 147.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.65 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Package type | Box |
| Package width | 129.5 mm |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 16 mm |
| Height | 42 mm |
| Width | 8.29 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package weight | 97.29 g |
| Weight | 41.43 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL16 1.35V” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5600Mhz CL40 1.25V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5600Mhz CL46 1.1V Non-ECC ValueRAM
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 1.35V Dual Channel
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL18 1.35V Fury Beast
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston DDR5 16GB 5200Mhz CL40 1.25V Dual Channel




Recenzii
Nu există recenzii până acum.