Memor
Memorie USB Flash Drive Kingston 128GB Data Traveler Exodia USB
53,88 lei inclusiv TVA
47 în stoc
SKU: DTXS/128GB
Categorie: Memorii USB
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare: | Negru |
| Material | Plastic |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Form factor | Swivel |
| Interfata USB | USB Type-A |
| UFD-Interface | USB-3.0 |
| Master (outer) case width | 121.9 mm |
| Master (outer) case length | 193 mm |
| Master (outer) case height | 110.5 mm |
| Master (outer) case gross weight | 441.65 g |
| Capacitate USB | 128 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Capacity | 128 GB |
| Package width | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Package type | Hanging box |
| Depth | 57 mm |
| Width | 19 mm |
| Height | 118 mm |
| Package depth | 129 mm |
| Product colour | Black, Turquoise |
| Weight | 8.32 g |
| Package weight | 14.63 g |
| Compatible operating systems | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie USB Flash Drive Kingston 128GB Data Traveler Exodia USB” Anulează răspunsul
Produse similare
751,41 lei inclusiv TVA
309,09 lei inclusiv TVA
68,11 lei inclusiv TVA
81,34 lei inclusiv TVA
145,39 lei inclusiv TVA
246,05 lei inclusiv TVA
156,57 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.