Memorie USB Flash Drive Kingston DataTraveler Exodia M 256GB USB 3.2negru
Memorie USB Flash Drive Kingston DataTraveler Exodia M, 256GB, USB
124,04 lei inclusiv TVA
30 în stoc
SKU: DTXM/256GB
Categorie: Memorii USB
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Device interface | USB Type-A |
| Interfata USB | USB 3.2 |
| Culoare: | Negru |
| Material | Plastic |
| Key ring | Yes |
| Form factor | Slide |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 591.52 g |
| Master (outer) case length | 171.4 mm |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 256 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Package width | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Capacity | 256 GB |
| Weight | 10 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Height | 11.6 mm |
| Package depth | 119 mm |
| Product colour | Black, Turquoise |
| Width | 218 mm |
| Depth | 67.4 mm |
| Package weight | 20.23 g |
| Compatible operating systems | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie USB Flash Drive Kingston DataTraveler Exodia M, 256GB, USB” Anulează răspunsul
Produse similare
156,57 lei inclusiv TVA
992,39 lei inclusiv TVA
156,57 lei inclusiv TVA
129,12 lei inclusiv TVA
256,23 lei inclusiv TVA
Memorii USB
3.621,86 lei inclusiv TVA
521,61 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.