Memorie USB Flash Drvie Kingston 64GB Data Traveler Exodia USB
33,54 lei inclusiv TVA
36 în stoc
SKU: DTXS/64GB
Categorie: Memorii USB
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Interfata USB | USB 3.2 |
| Culoare: | Negru |
| Material | Plastic |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Form factor | Swivel |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Master (outer) case width | 121.9 mm |
| Master (outer) case length | 193 mm |
| Master (outer) case height | 110.5 mm |
| Master (outer) case gross weight | 441.65 g |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Capacity | 64 GB |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Package type | Hanging box |
| Depth | 57 mm |
| Width | 19 mm |
| Height | 118 mm |
| Package depth | 129 mm |
| Weight | 8.32 g |
| Package weight | 14.63 g |
| Compatible operating systems | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie USB Flash Drvie Kingston 64GB Data Traveler Exodia USB” Anulează răspunsul
Produse similare
635,49 lei inclusiv TVA
255,21 lei inclusiv TVA
156,57 lei inclusiv TVA
343,68 lei inclusiv TVA
145,39 lei inclusiv TVA
990,36 lei inclusiv TVA
Memorii USB
3.613,73 lei inclusiv TVA
78,29 lei inclusiv TVA



Recenzii
Nu există recenzii până acum.