Multifunctional inkjet color CISS Epson L5590, (Print, Copy, Scan, Fax) dimensiune A4, 4 culori, viteza max 15ppm alb-negru, 8ppm color, rezolutie 1200x2400dpi, alimentare hartie 100 coli + 30 coli ADF, Scanner CIS, 5ipm, Fax: 33.6kbps / Approx. 3 sec/page, memorie 100 pagini, interfata USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, consumabile: se livreaza cu cartuse black 6.6k pagini, color 5.9k pagini, foloseste ulterior: 103 ECO Tank, C13T00S34A, C13T00S44A, C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S64A.
Multifunctional inkjet color CISS Epson L5590, (Print, Copy, Scan, Fax)
1.464,20 lei inclusiv TVA
13 în stoc
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Colour display | Yes |
| Format | A4 |
| Viteza imprimare | < 20 ppm |
| Rezolutie maxima | 1200 x 2400 DPI |
| Display | Da |
| USB Port | Nu |
| Print technology | Inkjet |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter |
| Envelopes sizes | 10, C6, DL |
| Market positioning | Home & office |
| Printing | Colour printing |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 22 ppm |
| Borderless printing | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Scanning | Colour scanning |
| Fax transmission speed | 3 sec/page |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Number of print cartridges | 4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 30 sheets |
| Paper tray media weight | 64 – 300 g/m² |
| Power consumption (copying) | 12 W |
| Power consumption (sleep) | 0.9 W |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Faxing | Mono faxing |
| Fax memory | 100 pages |
| Total input capacity | 100 sheets |
| Paper tray media types | Envelopes, Photo paper, Plain paper |
| Photo paper sizes | 9×13,10×15,13×18 |
| Borderless printing media sizes | 10×15 |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Epson Connect, Mopria Print Service |
| Power consumption (ready) | 7.1 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.14 kWh/week |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Da |
| Duplex | Nu |
| Fax | Da |
| Volum lunar imprimare | max. 5000 pagini |
| Product colour | Black |
| Built-in display | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Weight | 5.2 kg |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Depth | 347 mm |
| Height | 237 mm |
| Width | 37.5 mm |
| Conectivitate: | USB + LAN + WIFI |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Multifunctional inkjet color CISS Epson L5590, (Print, Copy, Scan, Fax)” Anulează răspunsul
Produse similare
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson WF-C20750 D4TW, dimensiune A3 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6460, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional EPSON WORKFORCE ENTERPRISE AM-C5000 INKJET, Format A3, (print, Copy,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, dimensiune A4 (Printare,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L8160, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L4360, dimensiune A4 (Printare,Copiere,






Recenzii
Nu există recenzii până acum.