Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6360, dimensiune A4 (Printare,Copiere, Scanare), printare borderless, viteza 33ppm alb-negru, 20ppm color, rezolutie 4800×1200 dpi, alimentare hartie 250 coli, duplex automat ,scanner CIS rezolutie 1200×2400, consumabile: T03Y1 Black (8.5k), T03Y2 Cyan, T03Y3 Magenta, T03Y4 Yellow (6.5k).
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6360, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
1.555,71 lei inclusiv TVA
29 în stoc
| MF-Format | A4 |
|---|---|
| Color-or-Mono | Color |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Nu |
| ADF | No |
| Duplex | Automatic |
| Fax | No |
| MF-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| Format | A4 |
| Volum lunar imprimare | 5001- 10.000 pagini |
| Display | N/A |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| USB Port | Nu |
| USB 2.0 | 1 |
| Mod tiparire | Color |
| Zoom copiere | 25 – 400 % |
| Tehnologie de printare | Inkjet CISS |
| Duplex imprimare | Auto |
| Copiere multipla | Pana la 99 copii |
| Cabluri | Cablu de alimentare |
| Functii disponibile | ImprimareCopiereScanare |
| Prima pagina | 8.5 secunde (monocrom)13.5 secunde (color) |
| Viteza de printare monocrom | Simplex: 35 ppmDuplex: 7 ppm |
| Viteza de printare color | Simplex: 23 ppmDuplex: 5 ppm |
| Rezolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Printare fara margini | 0 mm sus, 0 mm dreapta, 0 mm jos, 0 mm stânga (Oriunde este definită marginea. Altfel 3 mm sus, stânga, dreapta, jos.) |
| Printare Cloud si mobila | Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver), Epson Connect (Email Print, Scan-to-Cloud) |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Formate fisiere scanate | BMP, JPEG, PICT, TIFF, Scanare către multi TIFF, PDF, PNG |
| Consumabile incluse | 1 set de cerneluri (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY) |
| Tip consumabil | Cerneală tip pigment |
| Capacitate cartus | Cerneala Epson 101 Black C13T03V14A – 8500 paginiCerneala Epson 101 Cyan C13T03V24A – 6500 paginiCerneala Epson 101 Magenta C13T03V34A – 6500 paginiCerneala Epson 101 Yellow C13T03V44A – 6500 pagini |
| Tip mediu printare | Hârtie obişnuită |
| Greutate mediu printare | 64 – 300 g/m² |
| Formate suportate | A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), Letter, B5, B6, No. 10 (plic), DL (plic), C6 (plic), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Retea | Da |
| Wireless | IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
| Ecran LCD: | Color, Diagonală: 6.1 cm |
| Alimentare | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare1 set de cerneluri (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY)Certificat de garanţieGhid de configurare rapidă |
| Viteza de copiere monocrom | 11.5 cpm |
| Viteza de copiere color | 5.7 cpm |
| Tip scanner | Contact image sensor (CIS) cu suport plat |
| Viteza de scanare mocrom | Viteză de scanare o singură faţă (A4): 10 secunde |
| Viteza de scanare color | Viteză de scanare o singură faţă (A4): 24 secunde |
| Putere Consumata | 5 Waţi (copiere independentă)0,6 Waţi (mod repaus)6,4 Waţi Ready0,1 Waţi (opriţi) |
| Dimensiuni echipament | 375 x 347 x 187 mm |
| Conectivitate: | USB + LAN + WIFI |
| Greutate | 5.7 kg |
| Rezolutie de scanare | 1200 x 2400 dpi |
| Alimentare hartie standard | 250 Coli |
| Tava iesire hartie standard | 30 Coli |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6360, dimensiune A4 (Printare,Copiere,” Anulează răspunsul
Produse similare
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, dimensiune A4 (Printare,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional Epson mono Inkjet WF-M5899DWF ( Print, Copy, Scan, FAX),
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L8180, dimensiune A3+ (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson WF-C20750 D4TW, dimensiune A3 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L8160, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L3280, dimensiune A4 (Printare,Copiere,














Recenzii
Nu există recenzii până acum.