“Multifunctional inkjet color WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW, dimensiune A4 (Printare,
Copiere, Scanare, Fax), duplex, viteza 100ppm alb-negru, 100ppm color,
rezolutie 600 x 2400 dpi, Limbaje de printare:PCL5c, PCL6, PostScript 3, PDF 1.7, ESC/P, ESC/P-R, PCL5e, ESC/Page, ESC/Page-Colour, alimentare hartie standard 2350 coli, 4 sertare x 550 coli, Multipurpose 150 coli, scanner
CIS rezolutie 600 x 600 dpi, ADF 150 coli, viteza scanare: 60ipm, Scan to: Email, FTP, Folder retea, USB, PC, fax memorie 550 pagini, 33.6kbps
trimitere fax de la PC, fax to Email, interfata: USB 2.0, Ethernet, Wireless, Wi-Fi
Direct, USB host, consumabile: C13T02Y100, C13T02Y200, C13T02Y300, C13T02Y400, C13T671300.”
"Multifunctional inkjet color WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW, dimensiune A4
139.249,63 lei inclusiv TVA
5 în stoc
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Storage media | HDD |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Speed dialling | Yes |
| Colour display | Yes |
| Format | A4 |
| Rezolutie maxima | 600 x 2400 DPI |
| Display | Da |
| USB Port | Da |
| Print technology | Inkjet |
| Scan technology | CIS |
| Document formats supported | |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Faxing | Colour faxing |
| Fax transmission speed | 3 sec/page |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Error Correction Mode (ECM) | Yes |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A3, A3+, A4, A5, A6 |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Maximum resolution | 600 x 2400 DPI |
| Maximum copy size | A3 |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 150 sheets |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Internal storage capacity | 320 GB |
| Auto-redialing | Yes |
| Fax forwarding | Yes |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Legal, Letter |
| Maximum copy resolution | 600 x 1200 DPI |
| Maximum number of copies | 9999 copies |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Scan to | E-mail, FTP, PC, USB |
| Fax memory | 6 MB |
| Fax speed dialing (max numbers) | 2000 |
| Fax forwarding to | E-mail, Folder, PC |
| Maximum duty cycle | 400000 pages per month |
| Printing colours | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Recommended duty cycle | 8000 – 100000 pages per month |
| Page description languages | PCL 5c, PCL 6, PostScript 3, PDF 1.7, ESC P, ESC/P-R, PCL 5e, ESC/Page, ESC/Page-Colour |
| Total number of input trays | 4 |
| Total input capacity | 2350 sheets |
| Total output capacity | 550 sheets |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| Paper tray 2 input capacity | 550 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity | 150 sheets |
| Maximum input capacity | 5350 sheets |
| Envelopes sizes | 10, C4, C5, C6, DL |
| Custom media width | 140 – 182 mm |
| Custom media length | 297 – 432 mm |
| Paper tray media weight | 60 – 350 g/m² |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA-AES |
| Sound pressure level (printing) | 60 dB |
| Sound power level (printing) | 7.5 dB |
| Power consumption (ready) | 76 W |
| Power consumption (sleep) | 1.1 W |
| Printing method | Epson PrecisionCore |
| Fax polling | Yes |
| Supported network protocols | TCP/IPv4, TCP/IPv6, TCP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, IPSEC, SSL/TLS |
| Ink drop | 3.5 |
| Print head nozzles | 8.676 nozzles black, 8.676 nozzles per colour |
| Paper tray media types | Plain paper, Recycled paper, Art paper, Letterhead |
| Secure printing | Yes |
| Management protocols | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, Ping |
| Time to first page (black, normal) | 4.9 s |
| Time to first page (colour, normal) | 4.9 s |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 54 ppm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 54 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black | 100 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 100 ppm |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 100 ppm |
| Duplex print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 100 ppm |
| Duplex print speed (ISO/IEC 24734, A4) black | 100 ppm |
| Power consumption (copying) | 170 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.4 kWh/week |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2016 |
| Mod imprimare | Color |
| Alimentator automat documente | Da |
| Duplex | Da |
| Fax | Da |
| Volum lunar imprimare | peste 20.001 pagini |
| Touchscreen | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Cables included | AC |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| USB connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Control type | Touch |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Package depth | 980 mm |
| Country of origin | Indonesia |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Image formats supported | BMP, JPEG, TIFF, PNG |
| Noise level | 60 dB |
| Display diagonal | 22.6 cm (8.9) |
| Width | 67.4 mm |
| Height | 1243 mm |
| Weight | 177.1 kg |
| Package height | 1500 mm |
| Conectivitate: | USB + LAN + WIFI |
| Package width | 855 mm |
| Package weight | 21.1 kg |
| Depth | 757 mm |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 12 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „"Multifunctional inkjet color WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW, dimensiune A4” Anulează răspunsul
Produse similare
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L3280, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson WF-C4810DTWF , dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson WF-C20750 D4TW, dimensiune A3 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Epson Multifunctional color Inkjet A4 AM-C400, (Print, Scan, Copy) Tehnologie
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional Epson mono Inkjet WF-M5899DWF ( Print, Copy, Scan, FAX),
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6376, culoare alb, dimensiune
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6370, dimensiune A4 (Printare,Copiere,




Recenzii
Nu există recenzii până acum.