Placa video Asus DUAL-RTX5070-12G
Placa video ASUS Dual GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7, PCI
4.660,01 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: 90YV0M18-M0NA00
Categorie: Placi video
| Cooling type | Active |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| CUDA | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Mini HDMI ports quantity | 0 |
| Sistem racire | Activ |
| HDMI | 1 |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Bus Memorie | 192bit |
| Capacitate | 12GB |
| Memory bus | 192 bit |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 750 W |
| Low Profile | Low Profile |
| CUDA cores | 6144 |
| Length | 249 mm |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| HDMI version | 2.1b |
| Memory bandwidth (max) | 28 GB/s |
| SFF ready | Yes |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5070 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Model | GeForce RTX 5070 |
| Processor boost clock speed | 2512 MHz |
| Alimentare separata | 1x 16-pin |
| Number of slots | 2.53 |
| Product colour | Black, White |
| Height | 126 mm |
| Package width | 405 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Package height | 506 mm |
| Depth | 50.6 mm |
| Package weight | 15.6 kg |
| Weight | 85.5 g |
| Numar Sloturi | 2.5 Slot |
| Processor frequency (OC mode) | 2542 MHz |
| NPU performance up to | 988 TOPs |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video ASUS Dual GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7, PCI” Anulează răspunsul
Produse similare
4.182,11 lei inclusiv TVA
7.162,38 lei inclusiv TVA
2.179,00 lei inclusiv TVA
7.921,93 lei inclusiv TVA
1.747,88 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.