Placa video GWD RTX5060Ti Python III V1 16GB GDDR7
Placa video Gainward GEFORCE RTX 5060 Ti PYTHON III V1,
3.775,39 lei inclusiv TVA
7 în stoc
SKU: NE7506T019T1-GB2061R
Categorie: Placi video
| Linux operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Cooling type | Active |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| CUDA | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| Low Profile | Full Profile |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Bus Memorie | 128bit |
| Sistem racire | Activ |
| HDMI | 1 |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Memory bus | 128 bit |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Capacitate | 16GB |
| Alimentare separata | 1x 8-pin PCI-E |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Number of slots | 2 |
| Minimum system power supply | 600 W |
| Bracket height | Full-Height (FH) |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Memory clock speed | 14000 MHz |
| Memory bandwidth (max) | 448 GB/s |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| HDMI version | 2.1b |
| Thermal Design Power (TDP) | 180 W |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Length | 291.9 mm |
| Processor boost clock speed | 2572 MHz |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| CUDA cores | 4608 |
| Model | GeForce RTX 5060 Ti |
| Processor frequency | 2407 MHz |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 41.3 mm |
| Height | 116.5 mm |
| Producator | GAINWARD |
| Garantie | 0 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video Gainward GEFORCE RTX 5060 Ti PYTHON III V1,” Anulează răspunsul
Produse similare
8.771,98 lei inclusiv TVA
1.664,50 lei inclusiv TVA
2.348,82 lei inclusiv TVA
Placi video
1.867,86 lei inclusiv TVA
1.747,88 lei inclusiv TVA
3.478,48 lei inclusiv TVA
1.474,36 lei inclusiv TVA
3.216,14 lei inclusiv TVA



Recenzii
Nu există recenzii până acum.