Placa Video GIGABYTE GEFORCE RTX 5060 EAGLE MAX OC 8GB GDDR7 128 bit, pcie 5.0, 3x DP 1x HDMI
Placa video Gigabyte GEFORCE RTX4060 EAGLE MAX OC, 8GB GDDR7,
2.072,25 lei inclusiv TVA
10 în stoc
SKU: GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD
Categorie: Placi video
| LP-Bracket | No |
|---|---|
| VGA-Interface | PCI-E-4.0 |
| Cooling type | Active |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| CUDA | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Low Profile | Full Profile |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Bus Memorie | 128bit |
| Capacitate | 8GB |
| Sistem racire | Activ |
| HDMI | 1 |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Alimentare separata | 1x 8-pin PCI-E |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| DirectX version | 12.0 |
| Number of slots | 2 |
| Cooling technology | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Processor frequency | 2550 MHz |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Length | 281 mm |
| Cooling | Active |
| VGA-Format | Full-profile |
| VGA-Segment | Consumer |
| Memory bus | 128bit |
| Memory type | GDDR7 |
| Memory-Capacity | 8192MB |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| HDMI version | 2.1b |
| Memory clock speed | 28000 MHz |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 |
| CUDA cores | 3840 |
| Thermal Design Power (TDP) | 109 W |
| Chipset | nVidia |
| Product colour | Black |
| Weight | 700 g |
| Depth | 40 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 390 mm |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Height | 115 mm |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 11.8 kg |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video Gigabyte GEFORCE RTX4060 EAGLE MAX OC, 8GB GDDR7,” Anulează răspunsul
Produse similare
3.478,48 lei inclusiv TVA
1.747,88 lei inclusiv TVA
1.990,90 lei inclusiv TVA
4.350,91 lei inclusiv TVA
1.611,62 lei inclusiv TVA
2.557,26 lei inclusiv TVA
Placi video
1.867,86 lei inclusiv TVA
1.474,36 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.