PLaca video MSI GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX
Placa video MSI GeForce RTX 5060 SHADOW 2X OC MAX,
2.330,51 lei Prețul inițial a fost: 2.330,51 lei.1.776,35 leiPrețul curent este: 1.776,35 lei. inclusiv TVA
100 în stoc
SKU: GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX
Categorie: Placi video
| Display port | 3 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| MiniDP | N/A |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Chipset | nVidia |
| Capacitate | 8GB |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Low Profile | N/A |
| Recomandat Gaming | Da |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Sistem racire | Activ |
| Alimentare separata | 1x 8-pin PCI-E |
| Producator chipset grafic | nVidia |
| Serie | GeForce RTX 5000 |
| Serie Procesor grafic | Blackwell GB206 |
| Tehnologie: | 4 nm |
| Frecventa memorie | 28000 MHz |
| Bus Memorie | 128 bit |
| Sistem de racire | Activ |
| Tip racire | Aer |
| HDCP Ready | Da |
| Versiune OpenGL | 4.6 |
| Versiune DirectX | 12 Ultimate |
| Suport G-Sync | Da |
| Suport Vulkan | Da |
| VR Ready | Da |
| Backplate | Da |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Dimensiune racire | Dual slot |
| Data lansarii chipset | 19.05.2025 |
| Segment | Gaming |
| Slot | PCI Express x16 |
| Dimensiuni | 197 x 120 x 40 mm |
| AI Ready | Da |
| Interfata grafica | PCI Express x8 5.0Slot fizic: PCI Express x16 |
| Editie/Racire | Dual Fan |
| GPU Boost clock | 2535 MHz |
| Producator | MSI |
| Garantie | 0 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video MSI GeForce RTX 5060 SHADOW 2X OC MAX,” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
8.519,82 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.