MSI VENTUS GEFORCE RTX 5080 16G 3X OC WHITE. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 5080. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR7, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express x16 5.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Placa video MSI VENTUS GEFORCE RTX 5080 3X OC WHITE,
9.370,88 lei inclusiv TVA
8 în stoc
SKU: GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC WHITE
Categorie: Placi video
| Cooling type | Active |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| CUDA | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Mini HDMI ports quantity | 0 |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Sistem racire | Activ |
| HDMI | 1 |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Low Profile | N/A |
| Capacitate | 16GB |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2 |
| Processor boost clock speed | 2640 MHz |
| Alimentare separata | 1x 16-pin PCI-E |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Bus Memorie | 256bit |
| Memory bus | 256 bit |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Length | 303 mm |
| Graphics processor | GeForce RTX 5080 |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
| Fan diameter | 12 cm |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Model | GeForce RTX 5080 |
| CUDA cores | 10752 |
| Memory bandwidth (max) | 30 GB/s |
| Product colour | White |
| Cables included | Power |
| Package type | Box |
| Depth | 49 mm |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Package weight | 1.58 kg |
| Package height | 235 mm |
| Height | 121 mm |
| Package width | 385 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Weight | 1.08 kg |
| Power consumption (typical) | 360 W |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video MSI VENTUS GEFORCE RTX 5080 3X OC WHITE,” Anulează răspunsul
Produse similare
1.474,36 lei inclusiv TVA
4.868,46 lei inclusiv TVA
8.771,98 lei inclusiv TVA
1.611,62 lei inclusiv TVA
7.830,42 lei inclusiv TVA



Recenzii
Nu există recenzii până acum.