PNY RTX PRO 5000. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: RTX PRO 5000. Discrete graphics card memory: 72 GB, Graphics card memory type: GDDR7, Memory bus: 384 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express x16 5.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Placa video PNY RTX PRO 5000, 72GB GDDR7, PCI Express
48.969,40 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: VCNRTXPRO5000-72-SB
Categorie: Placi video
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| CUDA | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| DisplayPort version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 0 |
| Low Profile | Full Profile |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Sistem racire | Activ |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| DirectX version | 12.0 |
| Number of slots | 2 |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Bus Memorie | 384bit |
| Memory bus | 384 bit |
| Illumination | No |
| HDMI | N/A |
| DisplayPorts quantity | 4 |
| OpenCL version | 3.0 |
| Segment | Business |
| Length | 266.7 mm |
| NVIDIA 3D Vision | Yes |
| Shader model version | 6.6 |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Alimentare separata | 1x 16-pin |
| Product colour | Black |
| Weight | 1.22 kg |
| Power consumption (max) | 300 W |
| Height | 111.8 mm |
| Seria | RTX PRO |
| Model | RTX PRO 5000 |
| Graphics processor | RTX PRO 5000 |
| CUDA cores | 14080 |
| Memory bandwidth (max) | 1344 GB/s |
| Capacitate | 72GB |
| Discrete graphics card memory | 72 GB |
| Producator | PNY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video PNY RTX PRO 5000, 72GB GDDR7, PCI Express” Anulează răspunsul
Produse similare
3.350,37 lei inclusiv TVA
5.573,10 lei inclusiv TVA
4.350,91 lei inclusiv TVA
Placi video
1.868,88 lei inclusiv TVA
7.854,82 lei inclusiv TVA
2.559,30 lei inclusiv TVA
1.612,64 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.