Apple AirTag (1 Pack)
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
Apple AirTag (1 Pack)
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Protection features | Dust resistant |
|---|---|
| Accelerometer | Yes |
| Purpose | Item |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare: | Alte culori |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Manual | Yes |
| Rechargeable battery | No |
| Height | 8 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Battery type | CR2032 |
| Product colour | Silver, White |
| Weight | 11 g |
| Product type | Finder |
| Mobile operating systems supported | iOS 14.5 |
| Diameter | 3.19 cm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.