Beats iPhone 17 Pro Max Case with MagSafe and Camera Control – Granite Gray
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
253,00 lei
39 în stoc
Beats iPhone 17 Pro Max Case with MagSafe and Camera Control – Granite Gray
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Fingerprint resistant | Yes |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.5 cm (6.9) |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare: | Alte culori |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Compatibility | iPhone 17 Pro Max |
| Material | Microfibre, Polycarbonate (PC) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 15 mm |
| Package width | 92 mm |
| Package height | 19 mm |
| Package weight | 89 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Granite, Grey |
| Package depth | 177 mm |
| Weight | 33.6 g |
| Colour name | Granite Grey |
| Width | 81.7 mm |
| Height | 166.9 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.