Husa transport Trust pt Nintendo Switch, greutate 220g, rosu
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
35,85 lei
6 în stoc
Husa transport Trust pt Nintendo Switch, greutate 220g, rosu
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Protection features | Shock resistant |
|---|---|
| Game-Platform | Nintendo-Wii |
| Conectivitate: | N/A |
| Platforma: | Nintendo Switch |
| Culoare: | Roșu |
| Case type | Hardshell case |
| Gaming platforms supported | Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch OLED |
| Game card slot | Yes |
| Number of game card slots | 10 |
| Height | 50 mm |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Product colour | Black, Blue, Red |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Weight | 220 g |
| Depth | 130 mm |
| Width | 260 mm |
| Brand compatibility | Nintendo |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Accesorii console & PC
Accesorii console & PC
Controller wireless Trust GXT 542BM Muta, conectivitate bluetooth sau port
Recenzii
Nu există recenzii până acum.