Husa Trust GXT 1252B XL Nintendo Switch 2, albastru
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
89,63 lei
10 în stoc
Husa Trust GXT 1252B XL Nintendo Switch 2, albastru
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Game-Platform | Nintendo-Wii |
|---|---|
| Conectivitate: | N/A |
| Culoare: | Albastru |
| Gaming platforms supported | Nintendo Switch 2 |
| Product colour | Black |
| Width | 295 mm |
| Height | 112 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 372 g |
| Protection features | Shockproof |
| Package type | Sleeve |
| Platforma: | Nintendo Switch 2 |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Accesorii console & PC
Pachet accesorii Trust pentru conosola Nintendo Switch, pachetul contine: husa
Accesorii console & PC
Recenzii
Nu există recenzii până acum.