Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
58,77 lei
30 în stoc
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Printing colours | Grey |
|---|---|
| Easy to use | Yes |
| Material | PLA |
| Culoare: | Gri |
| Viteza de printare | 120mm/sec |
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Compatibility | FDM 3D |
| Print speed | 120 mm/sec |
| Impact strength | 10.5 kJ/m² |
| Tensile strength | 51000 kPa |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Package width | 210 mm |
| Weight | 1 kg |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 1.29 kg |
| Diameter | 1.75 mm |
| Compliance certificates | RoHS, REACH |
| Brand compatibility | Creality 3D |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, blue, 1KG, Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
Filament 3D Proffesional Lab, Diamentru 1.75mm, Greutate: 1KG, Culoare: Verde,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY ENDER PLA 3D Printer Filament, Yellow, 1KG Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk silver, Printing temperature: 190-220,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, fluorescent red, 1KG, Printing
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, 1KG fluorescent orange, Printing
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, yellow, 1KG, Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
Recenzii
Nu există recenzii până acum.