iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Green
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
253,25 lei
50 în stoc
iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Green
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Wireless charging | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recycled materials used for making | Recycled polyester |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.5 cm (6.9) |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare: | Verde |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Compatibility | iPhone 17 Pro Max |
| Material | Aluminium, Fabric, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Green |
| Package width | 95 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Total amount of recycled materials used for making | 100% |
| Package height | 20 mm |
| Package weight | 125 g |
| Package depth | 202.5 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.